Microsoft Yazılım ve Lisanlama Çözümleri

Microsoft OEM Lisanslama

Microsoft OPEN Lisanslama

Microsoft ONLINE Lisanslama

Microsoft KUTU Lisanslama

Şirketlerin lisanslı yazılım kullanmaları iş akışının hızlanması, güncel bilgilerin edinilmesi için önemli bir faktördür. Lisanssız yazılım kullanmakla şirketinizi büyük bir riske attığınızı biliyor musunuz?

Microsoft Bulut Çözümleri

Office 365 ve Microsoft Azure ürünlerinin satışı, kurulumu yapılandırma ve satış sonrası destek veriyoruz.

Microsoft Office 365

Kuruluşunuzun sağlam güvenlik, güvenilirlik ve kullanıcı verimliliği gereksinimlerini karşılamaya yardımcı olmak için tasarlanmış, bulut tabanlı bir hizmettir.

Microsoft Azure

Kuruluşunuzun iş zorluklarını aşmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanmış, sayısı her geçen gün artan bulut hizmetlerinden oluşur. En sevdiğiniz araçları ve çerçeveleri kullanarak çok büyük, küresel bir ağda uygulama oluşturma, yönetme ve dağıtma özgürlüğü sunar.

Antivirüs Çözümleri (Eset, Kaspersky)

Dosya Sunucusu Güvenliği

Tüm ağ dosya depolama, genel sunucular ve çok amaçlı sunucular için gelişmiş koruma sağlar. Sunucuların kararlı ve anlaşılmaz olmasını sağlar. İş sürekliliğini sağlamak için sınırlar yeniden başlatılır ve bakım pencereleri en aza indirilir.

Mail Güvenliği

Kullanıcıların posta kutularına ulaşmadan önce tüm spam ve kötü amaçlı yazılımları filtreler. Ağınızın güvenliğini tamamlayan ilk savunma hattıdır.


Uç Nokta güvenliği

kurum içi ve tüm şirket dışı bir konsol aracılığıyla tüm kurum içi ve kurum dışı uç noktalarınızın gerçek zamanlı bir özetini sunar. Tüm işletim sistemleri için eksiksiz raporlama ve güvenlik yönetiminden yararlanın.