Kurumsal IT Destek ve Bilgisayar Bakım

Kurumsal IT destek ile müşterilerimize profesyonel hizmet vermeye devam ediyoruz. Sektör içerisinde bulunan firmalar arasından kendimizi, profesyonelliğimiz ile ön plana çıkartıyoruz. Uzman destek kadromuz ile bilgisayarlarınızdaki sorunları ortadan kaldırıyor ve tekrar meydana geldiğinde sizlerin yanında oluyoruz. Bilgisayarların ihtiyaç duyduğu bütün bakım hizmetini sizlerin yanında sağlıyoruz.

Sorunlara hızlı bir şekilde çözüm bulan ekip arkadaşlarımız bunu IT Destek ile sağlıyor 7 gün 24 saat boyunca bizlerden bu hizmeti temin edebiliriniz. Hizmeti, alanında profesyonel olan ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Yapılmış olan anlaşma kapsamında sizlere 7 gün 24 saat boyunca hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmet içerisinde fiziksel bilgisayar temizliği, yedekleme hizmeti, güvenlik hizmeti gibi, pek çok hizmeti sizlere sunmaktadır.

Hizmetimizin ve kurumsal yıllık server teknik servis ücretini merak ediyor olabilirsiniz. Ancak fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi için bizlere ulaşmanız gerekiyor. Fiyatlarımız, sektör içerisine kıyasla son derece uygun olduğunu belirtebiliriz. Fiyatlar, çeşitli etmenlere bağlı olarak değişeceği için, müşterilerimizin bilgisayarlarına göre çeşitli ayarlamalar ve fiyatlandırmalar yapılmaktadır.

IT Destek Bakım Anlaşması Hakkında

Bir firmada yönetici konumunda çalışıyorsanız ve altınızda çok fazla elektronik cihaz barındırıyorsa, sorumluluklarınızın çok fazla olduğunu belirtebiliriz. Sistem içerisinde meydana gelen bu arızalanmalar için, çeşitli bilgisayar tamircisi çağırabilirsiniz. Ancak bu tamircilerin sizlere sunmuş olduğu hizmet ve fiyatlar sizi memnun etmeyebilir. Alacağınız hizmetleri Kurumsal IT bakım anlaşması ile teminat altına almak istemez misiniz? Bizce kesinlikle istersiniz! Arızalar zaman zaman oldukça maliyetli olabilir. Bizler de bunun bilincinde olarak müşterilerimize en uygun fiyatlarda hizmet verdiğimizi söylemek istiyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetler, sektör içerisinde en uygun fiyatlara sahiptir. Sizler de bu uygun fiyatlı hizmeti, anlaşma ve sözleşme ile teminat altına alabilirsiniz.

Ancak şunu belirtebiliriz. Fiyatlar aşağıdaki etmenlere bağlı olarak değişiyor:

- Firmada olan bilgisayarların sayısı

- Bulunan sunucuların sayısı

- Yazılar, tarayıcılar, fax makineleri, laptop vb. araçlar

Bunların dışında, incelenen sistemler, ekip arkadaşlarımız tarafından değerlenme alına alınıyor. Bu şekilde fiyatlar belirlenmektedir. Eşyalarınızı ve elektronik cihazlarınızı hiçbir şekilde yerinden kaldırmadan tamir ediyor ve sonuca ulaştırıyoruz. Yapmış olduğumuz anlaşma sonucunda, oluşabilecek ya da oluşan hataları da belirliyoruz. Bu şekilde sizleri maddi bir zarardan kurtarıyoruz. Bu da iş hayatınızda yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmenizi sağlamaktadır. İş kaybına uğramamak ve en uygun fiyatlardan hizmet almak için bizimle iletişime geçin! Ekip arkadaşlarımızla beraber ayrıntılı hizmet alabilirsiniz!

IT Hizmet İçerisinde Hangi Hizmetler Bulunuyor?

IT Destek içerisinde hangi hizmetlerin olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Bizler de bu noktada sizlere merak edilenleri açıklıyoruz. IT Destek hizmeti aldığınızda aslında şu hizmeti almış oluyorsunuz:

- Kurumsal e-mail hizmeti

- E-posta kurulum hizmeti

- Yüksek kapasiteli olan hosting’ler

- Bütün bilgisayarlar için hem bakım hem de arıza onarımı

- Otomatik yedekleme

- Bilgisayarların güvenliğinin sağlanması (Veri güvenliği)

- Siber saldırılara karşı koruma hizmeti

- Teknik destek işlemleri

- Bilgisayar sistemlerinin kurulumu ve teknik destek (Windows 10 vb)

Belirtilen bu hizmetler, sizlere en uygun fiyatlardan sunulmaktadır. Bakım anlaşması imzaladığınızda, süre bitene kadar bilgisayarlarınız, firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır. Çeşitli projeleriniz ve bakım hizmetleriniz için bizleri arayabilirsiniz! Bizler için bütün bilgisayarlar önemlidir. Ancak firmamız ile IT Destek anlaşması ve kurumsal bilgisayar bakım anlaşması imzalayan firmalar çok daha öndedir. Bu şekilde, daha öncelikli hizmet temin edebilirsiniz. İşlemlerimiz, profesyonel çalışma arkadaşları tarafından yapılmaktadır. Sözleşme kapsamı içerisinde, yukarıda belirttiğimiz ve daha fazlası olan hizmetleri satın alabilirsiniz.